Ing. Marek Šlechta

Marek Šlechta organizuje v ČR projekt PAMATUJ! připomínající největší hromadnou vraždu českých občanů v tzv. terezínském rodinném táboře v Auschwitz-Birkenau. Od roku 2010 patří též k našim lektorům. Působí na Mělnicku a od počátku projektu Světlo paměti absolvoval již více než 100 přednášek, při nichž oslovil přes 3000 žáků na základních a středních školách. 

V červenci 2013 se účastnil speciálního výjezdního semináře v Mezinárodní škole studia o holocaustu při muzeu Jad Va-šem v Jeruzalémě. 

Ohlasy na jeho práci jsou více než pozitivní.

Kontakty:

tel.: +420 774 685 370

e-mail: marek.slechta@seznam.cz

Ing. Marek Šlechta

Další lektoři

Radek Hejret

Radek Hejret patří k našim nejzkušenějším lektorům. Působí v rámci celé republiky a od počátku projektu Světlo paměti absolvova... (Více informací o lektorovi)

Jana Hlávková

Jana Hlávková patří k našim nejzkušenějším lektorům. Působí v Severomoravském kraji a na Zlínsku a od počátku projektu Světlo paměti ... (Více informací o lektorovi)

Mgr. Monika Slunečková

Monika Slunečková patří k našim nejzkušenějším lektorům. Působí v rámci Českých Budějovic a v jižních Čechách a od poč... (Více informací o lektorovi)

Petr Plaňanský

Petr Plaňanský patří k našim velmi zkušeným lektorům zasahujícím svými přednáškami i nejmladší věkovou skupinu žáků systému domácího ... (Více informací o lektorovi)

Mgr. Hana Vavříková

Hana Vavříková patří mezi naše velmi zkušené lektory. Původním povoláním učitelka, nyní v důchodu. Od roku 2010 působí jako lektorka pro předná... (Více informací o lektorovi)

PhDr. Jana Hofmanová

Jana Hofmanová patří k našim velmi zkušeným lektorům. Působí v rámci regionu Náchodska a od počátku projektu Světlo paměti absol... (Více informací o lektorovi)

Miroslava Kadlecová

Miroslava Kadlecová patří k našim velmi zkušeným lektorům. Působí zejména na Českolipsku a intenzivně se věnuje historii holocaustu ve Velvarech. Od počá... (Více informací o lektorovi)

Ing. Eliška Krmelová

Eliška Krmelová je autorkou a vedoucí lektorkou preventivního programu Etické dílny® a od roku 2009 patří také k ... (Více informací o lektorovi)

Ing. Marek Šlechta

Marek Šlechta organizuje v ČR projekt PAMATUJ! připomínající největší hr... (Více informací o lektorovi)

Mgr. Benjamin Železník

Benjamin Železník v roce 2010 dokončil magisterské studium evangelické teologie na ETF UK v Praze a od téhož roku patří mezi naše lektory. Působí v rámci Prahy a s... (Více informací o lektorovi)

Mgr. Vladimír Vácha

Vladimír Vácha pracuje od roku 1995 jako lektor primární prevence a v roce 2009 se stal též naším lektorem. Působí v Praze a ve Středních Čechách&... (Více informací o lektorovi)

Mgr. Milan Tempír

Milan Tempír je bývalý středoškolský učitel s dlouholetou praxí. Od roku 2010 patří mezi naše lektory. Působí v okolí Přerova a od poč&aacu... (Více informací o lektorovi)